Loading...

Sıkça Sorulan Sorular


Smart Click Nedir?


*Smart Click nedir? bg bagno Klozet Kapakları akıllı kilitlenme özelliği ile klozet kapağının temizlenmesi gerektiği durumlarda menteşe kilitlerinden kolayca ayrılır. Bu sayede kolay temizlik sağlanır. Temizlik işlemi sona erdiğinde ise yine kolayca yerine takılır. *Smart click sistemi sayesinde herhangi bir düğme kullanımına gerek kalmaz. Klozet kapağı klozete 90 derece açı ile kolayca yerinden çıkar ve yerine geri takılır. Kilit sistemi sayesinde ise kapak yerinden oynayamaz.

Neden Yavaş Kapanır Klozet Kapakları Tercih Edilir?


BG Bagno Klozet Kapakları yavaş kapanır sistemleri sayesinde hem konforlu hem de hijyenik çözümler yaratıyor. Şöyle ki BG Smart Click-Yavaş Kapanır sistem ile klozet kapakları dik konumdan aşağıya doğru itildiğinde frenlenerek kendiliğinden yavaş şekilde kapanır, ani düşme yapmaz. Bu özellik sayesinde hem gereksiz seslerden düşme sesleri ortaya çıkmaz hem de kapak düştüğünde çarpma etkisi ile ortaya saçılabilecek olan bakteri ve virüsler ortaya saçılmaz.

Ürünüm Garanti Süresi içerisinde arızalandı şimdi ne yapmalıyım?


Bu talihsiz deneyim için çok üzgünüz. Tüm bu süreçte destekçiniz olacağımıza söz veriyoruz. Bunu hemen birlikte çözebiliriz. Şimdi hemen +90 274 333 00 40 numaralı müşteri destek hattımızı arayın. Müşteri danışmanınızın size göndereceği arıza kayıt formunu kolayca doldurun. İşte bu kadar !

Yeni ürünleri hangi satış noktalarından temin edebilirim?


BG Bagno birçok şehirde satış noktalarına sahiptir. Bu satış noktalarına kolayca ulaşabilir ve size uygun ürününüzü kolayca temin edebilirsiniz. Size en uygun satış noktamızı öğrenmek için +90 532 134 88 32 Whatsapp destek hattımızla iletişime geçebilirsiniz.

Klozet Kapağımın montajını nasıl yapacağım?


BG Bagno Klozet Kapakları bazı pratik montaj adımlarının takip edilmesi ile kolayca montaj edilir. Bu adımları klozet kapağınızın kutusunun içerisinde olan montaj şeması ile kolayca izleyebilirsiniz. Daha fazla yardıma ihtiyacınız olduğunda; https://www.youtube.com/@bgbagno1957/featured Youtube kanalımızdan montaj videolarını izleyebilirsiniz. Bu da mı olmadı? Bizi mesai saatleri içerisinde montaj desteği almak için arayabilirsiniz. Size destek olmak bizi mutlu edecektir.